ebook / Gabinet / Porady / Premium · 3 sierpnia 2023

Darmowy jadłospis dla Subskrybentów treści płatnych

Cześć, drodzy Subskrybenci! Mam dla Was niespodziankę! 🎁

Z myślą o Waszej zdrowej diecie i dobrym samopoczuciu stworzyłem specjalny ebook – „Dieta wysokomagnezowa – 1800 kcal”. Ten ebook jest pełen smacznych i zdrowych przepisów, które pomogą Wam uzupełnić niedobory magnezu, poprawić zdrowie serca, kontrolować poziom cukru we krwi, obniżyć ciśnienie krwi, poprawić zdrowie kości i układu nerwowego.

Co więcej, ten ebook jest teraz dostępny dla Was zupełnie za darmo! Tak, dobrze czytacie. To jest moje podziękowanie dla Was za to, że jesteście z nami i wspieracie naszą misję promowania zdrowego stylu życia.

Jeżeli jesteś Subskrybentem treści płatnych przy E-booku będzie kwota 0 zł. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto subskrybenta na mojej stronie poradniadietetyczna.eu

Aby pobrać swój darmowy egzemplarz, wystarczy odwiedzić naszą stronę „Treści płatne”:
https://poradniadietetyczna.eu/tresci-platne-jadlospisy-procedury-leczenia-dieta-dawkowanie-ziol-i-ich-receptury-porady-indywidualny-prywatny-czat-dla-subskrybentow/
i/lub zalogować się na swoje konto subskrybenta https://poradniadietetyczna.eu/login/ .

Ebook czeka tam na Was!

To jest tylko jeden z wielu bonusów, które przygotowłem dla moich subskrybentów. Jeśli jeszcze nie jesteście subskrybentami, dołączcie do mnie już dzisiaj, aby skorzystać z tych niesamowitych korzyści!

Dziękuję Wam za wsparcie i zaufanie. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją do zdrowego stylu życia. Pamiętajcie, że jestem tu dla Was, aby pomóc Wam na każdym kroku Waszej zdrowej podróży.

Zdrowe pozdrowienia, Jarosław Juć

Discover more from Poradnia Dietetyczna - Dietetyk Jarosław Juć

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading