ebook / Gabinet / Porady / Premium · 3 sierpnia 2023 0

Darmowy jadłospis dla Subskrybentów treści płatnych

Cześć, drodzy Subskrybenci! Mam dla Was niespodziankę! 🎁

Z myślą o Waszej zdrowej diecie i dobrym samopoczuciu stworzyłem specjalny ebook – “Dieta wysokomagnezowa – 1800 kcal”. Ten ebook jest pełen smacznych i zdrowych przepisów, które pomogą Wam uzupełnić niedobory magnezu, poprawić zdrowie serca, kontrolować poziom cukru we krwi, obniżyć ciśnienie krwi, poprawić zdrowie kości i układu nerwowego.

Co więcej, ten ebook jest teraz dostępny dla Was zupełnie za darmo! Tak, dobrze czytacie. To jest moje podziękowanie dla Was za to, że jesteście z nami i wspieracie naszą misję promowania zdrowego stylu życia.

Jeżeli jesteś Subskrybentem treści płatnych przy E-booku będzie kwota 0 zł. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto subskrybenta na mojej stronie poradniadietetyczna.eu

Aby pobrać swój darmowy egzemplarz, wystarczy odwiedzić naszą stronę “Treści płatne”:
https://poradniadietetyczna.eu/tresci-platne-jadlospisy-procedury-leczenia-dieta-dawkowanie-ziol-i-ich-receptury-porady-indywidualny-prywatny-czat-dla-subskrybentow/
i/lub zalogować się na swoje konto subskrybenta https://poradniadietetyczna.eu/login/ .

Ebook czeka tam na Was!

To jest tylko jeden z wielu bonusów, które przygotowłem dla moich subskrybentów. Jeśli jeszcze nie jesteście subskrybentami, dołączcie do mnie już dzisiaj, aby skorzystać z tych niesamowitych korzyści!

Dziękuję Wam za wsparcie i zaufanie. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją do zdrowego stylu życia. Pamiętajcie, że jestem tu dla Was, aby pomóc Wam na każdym kroku Waszej zdrowej podróży.

Zdrowe pozdrowienia, Jarosław Juć