Certyfikaty / Gabinet · 4 września 2022

Idzie nowe!

Idzie nowe, idą zmiany, trzeba się doszkolić. Już niedługo startuje nasz kalkulator dietetyczny do obliczania ładunku glikemicznego oraz podstawowych parametrów produktów i potraw – aplikacja na telefon. A już teraz do oferty dołączam nową usługę:

„Jadłospis Rotacyjny”

Jadłospis rotacyjny powstaje na podstawie wywiadu zdrowotno-żywieniowego, dzienniczków psycho-dietetycznych oraz szczegółowej analizy stanu zdrowia (w tym wyników badań). Uwzględnia preferencje indywidualne pacjenta oraz tak zwane „zachcianki” w wersji dietetycznej. Jadłospis składa się z 7 lub 14 zestawów niepowtarzających się potraw* (śniadań, 2 śniadań, obiadów i kolacji)**. W trakcie wdrażania jadłospisu do swojego planu dnia zapewniam opiekę dietetyczną i psychodietetyczną, której czas uzależniony jest od opcji jadłospisu (7 zestawów – opieka dietetyczna 14 dniowa, lub 14 zestawów – opieka dietetyczna 1 miesięczna).

Realizacja jadłospisu polega na wyborze z puli posiłków potrawy dla danej pory dnia, a wybór ten zależy wyłącznie od pacjenta. Każdy dzień niezależnie od wyboru potrawy zawiera się w tych samych parametrach i jest elementem dietoterapii w chorobach metabolicznych.

Dodatkowo w ramach współpracy pacjent otrzymuje zalecenia fitoterapeutyczne adekwatne dla swojego stanu zdrowia.

*Jadłospis Rotacyjny może zawierać również przepisy do przyrządzania za pomocą robota Termomix. Taka opcja to dodatkowa opłata, którą od dawna stosuję w mojej ofercie i cenniku.

**W przypadku stanu zdrowia wymagającego większej ilości posiłków ni 4 pacjent otrzymuje dodatkowe posiłki, adekwatnie dla swojego stanu zdrowia.

W ramach Jadłospisu Rotacyjnego każdy pacjent ma komfort uczestniczenia w konsultacjach w zaciszu własnego domu, poniewaz konsultacje odbywają się telefonicznie, lub za pomocą video-konsultacji przez portal ZnanyLekarz.

Usługa jest już dostępna na portalu ZnanyLekarz: https://www.znanylekarz.pl/jaroslaw-juc

Zapraszam

Jarosław Juć

Discover more from Poradnia Dietetyczna - Dietetyk Jarosław Juć

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading