Treści płatne: darmowe jadłospisy, opisy procedur leczenia dietą, dawkowanie ziół i ich receptury, porady, indywidualny prywatny czat dla subskrybentów, specjalistyczne kalkulatory medyczne i dietetyczne

Odkryj pełnię możliwości z moimi treściami płatnymi!

Czy jesteś gotowy na głębsze zanurzenie się w świecie zdrowego odżywiania i naturalnego leczenia? Jeśli tak, to nasza sekcja płatna jest stworzona specjalnie dla Ciebie!

Moje “Treści płatne” to skarbnica wiedzy, która pomoże Ci zrozumieć i zastosować zasady zdrowego odżywiania w praktyce. Znajdziesz tu indywidualnie dostosowane jadłospisy, szczegółowe procedury leczenia dietą, precyzyjne dawkowanie ziół i ich receptury. To wszystko opracowane przez ekspertów, którzy są pasjonatami zdrowego stylu życia, starannie wyselekcjonowane przeze mnie.

Ale to nie wszystko! Subskrybenci naszej strony mają dostęp do prywatnego czatu, gdzie mogą zadawać pytania i otrzymywać indywidualne porady (analiza badań diagnostyki laboratoryjnej, analiza zapotrzebowania na energię, dobór makroskładników i wiele, wiele innych). To jak mieć osobistego dietetyka zawsze pod ręką! Ponadto w ramach subskrypcji treści płatnych będę przeszukiwał publikacje ze świata nauk o zdrowiu w tematach , które Ciebie interesują, a następnie przedyskutujemy interesujące Ciebie kwestie. Zainteresowany?

Koszt Subskrypcji treści płatnych to zaledwie 15 zł za 1 miesiąc. Subskrypcja odnawia się automatycznie i zawsze jest to tylko 15 zł. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.
Kliknij tutaj, aby subskrybować (płatności obsługuje międzynarodowy system płatności online: PayPal lub Stripe):

Poziom członkostwa

Wybrałeś poziom członkostwa: Premium.

Cena członkostwa wynosi PLN 15.00 za Miesiąc. Od klientów w wysokości PL będzie podatek w wysokości 23%.


Informacje o koncie Masz już konto? Zaloguj się tutaj

Rada: hasło powinno zawierać przynajmniej dwanaście znaków. Aby było silniejsze, użyj małych i wielkich liter, cyfr oraz znaków takich jak: ! ” ? $ % ^ & ).
POZOSTAW TO POLE PUSTE

Zawartość płatnych treści – tylko dla Subskrybentów:

Jeżeli coś nie działa lub masz wątpliwości, albo pytania, skontaktuj się ze mną.