Gabinet / Porady · 23 marca 2024

Badania laboratoryjne z rabatem 10%

Cieszę się, że mogę zapewnić moim podopiecznym jeszcze wygodniejszy dostęp do badań laboratoryjnych poprzez moją Poradnię Dietetyczną. Teraz ze zleceniem badań wystawionym przeze mnie możesz bezproblemowo wykonać potrzebne badania i skorzystać z sieci laboratoriów Diagnostyka, rozlokowanych na terenie całego kraju.

Jak to działa?

 1. Zlecenie badań podczas konsultacji:
  Podczas konsultacji w Poradni Dietetycznej, wystawiam zlecenie na konkretne badanie lub pakiet badań, odpowiednio do Twoich potrzeb i zaleceń.
 2. Instrukcje dla pacjenta:
  Po wystawieniu zlecenia, otrzymasz informacje i instrukcje dotyczące dalszych kroków. Wszystkie niezbędne dane oraz procedury zostaną przekazane na Twój telefon za pomocą SMS.
 3. Rabat dla Ciebie:
  Wszystkie zlecenia badań laboratoryjnych wystawione przez Poradnię Dietetyczną przysługują rabat w wysokości 10% od cennika wybranych punktów sieci laboratoriów Diagnostyka. To moja forma wsparcia dla Twojego zdrowia i portfela.
 4. Indywidualne podejście:
  Zależy mi na kompleksowej opiece, którą zyskuje podopieczny w trakcie współpracy. Dlatego też, na życzenie podopiecznego, mogę wystawić zlecenie na badanie wykraczające poza ramy współpracy z moim gabinetem dietetycznym. Aby ułatwić Ci dostęp do niezbędnych badań, również na takie badania otrzymasz 10% rabatu.

W trakcie współpracy z moją poradnią jest możliwość wykonania badania krzywej glukozowej oraz krzywej insulinowej bez skierowania od lekarza. Takie zlecenie wykonania badania moja Poradnia Dietetyczna udostępnia tylko podopiecznym, którzy są w trakcie współpracy z moim gabinetem dietetycznym

Zachęcam do korzystania z oferty mojego gabinetu dietetycznego i dbania o swoje zdrowie wraz z Poradnią Dietetyczną.

Zapraszam do współpracy!

Discover more from Poradnia Dietetyczna - Dietetyk Jarosław Juć

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading